Home

Kickboxing klub "Tigar" osvojio četiri zlatne medalje na državnom prvenstvu

Karlovčani vrlo uspješni u Osijeku

12.3.2018.

Članovi Kickboxing kluba "Tigar" nastupili su u Osijeku na prvom dijelu državnog prvenstva u kickboxingu, a ukupno je sudjelovalo 58 klubova. "Tigar" je osvojio peto mjesto u ukupnom poretku klubova sa 4 zlatne medalje. Karlovački klub nastupio je sa šest natjecatelja. U seniorskom point fightingu zlatne medalje osvojili su Lukas Jurašić do 63 kg i Mihael Javorović do 69. kg. Jurašić je proglašen najboljim seniorom prvenstva u point fightingu. David Furdek postao je prvak Hrvatske u K-1 do 51 kg, čime je osigurao nastup na Svjetskom prvenstvu u Italiji u rujnu mjesecu. Lara Mihalić osvojila je prvo mjesto u point fightingu kod mlađih kadetkinja iznad 47 kg i ona je izborila nastup na Svjetskom prvenstvu u Italiji. Ana Pranjić pobijedila je u prvoj borbi, ali je zaustavljena u borbi za medalju. Roka Puljak bila je u Osijeku, ali nije nastupila, jer se razboljela. Članovi kluba nastupit će od 16. do 18. ožujka na Europskom kupu u Beogradu.